Gminne Centrum Kultury i Rekreacji Jutrosin
Gminne Centrum Kultury i Rekreacji Jutrosin
Gminne Centrum Kultury i Rekreacji Jutrosin
Newsletter
Szukaj
Gminne Centrum Kultury i Rekreacji Jutrosin

Czerwiec 2019 - cały rok
P W Ś C P S N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Bawimy Się Razem
Imprezy sportowo-rekreacyjne dla dzieci
Podobnie jak w latach poprzednich , w czasie wakacji letnich, zorganizowano dla dzieci w gminie Jutrosin cykl imprez sportowo – rozrywkowych pod nazwą „Bawimy się razem„.
W organizację tych imprez włączyli się Sołtysi, Rady Sołeckie, Radni, Koła Gospodyń Wiejskich, jednostki OSP. 
Imprezy organizowano w chętnych wioskach naszej gminy. 450 dzieci uczestniczyło w imprezach, rywalizowało w konkurencjach sportowych, w których zdobyły nagrody. Wszyscy uczestnicy imprez otrzymali pamiątkowe gadżety oraz poczęstunek zorganizowany przez Sołtysów danej wioski.
W tym roku do naszej akcji przyłączyli się dzielnicowi, st.asp. Grzegorz Głowacz, st.asp. Artur Suchodolski, oraz sierż. Kamil Krenc realizując program "Dzielnicowy Bliżej Nas", którzy w przerwie pomiędzy konkurencjami sportowymi opowiadali o „ Bezpiecznych wakacjach „ m.in o bezpieczeństwie na drodze, na rowerze, podczas żniw, jak zachować się w razie wypadku czy spotkaniu z obcą osobą, pogadanki cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i nie tylko wśród dzieci. W tym roku odbyło się 12 imprez - w Bartoszewicach, Pawłowowie, Grąbkowie, Dubinie, Janowie, Jeziorach, Zaborowie, Ostojach, Szymonkach, Nad Stawem, w Płaczkowie i na Orliku w Jutrosinie.
Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Jutrosinie serdecznie dziękuje Fundacji Rodziny Duda im. Maksymiliana Duda, Przedsiębiorstwu Hodowlano-Nasiennemu W. Legutko oraz firmie Usługi Przewozowe Andrzej Krzyżoszczak za pomoc we współfinansowaniu zakupu nagród dla dzieci, które cieszą się najwiekszym zainteresowaniem wśród najmłodszych.

Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem Zdjęcie: Bawimy Się Razem
Gminne Centrum Kultury i Rekreacji Jutrosin